Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Зеніт

Зеніт

Заснована в 2012 році меблева компанія Зе ніт з Харкова відома випуском стильною м'яких меблів європейського рівня. Стильні та зручні дивани виготовляються з якісних комплектуючих і матеріалів, тому вироби бренду не тільки стануть прикрасою інтер'єру , а й будуть служити своїм власникам довгий час.

Наприклад, каркас у м'яких меблів Зе ніт може бути виконаний з комбінації ДСП і цільного дерев'яного бруса. Таке поєднання не тільки дозволяє добитися високої міцності виробів, а й дає можливість здешевити конструкцію. Тому вироби фабрики відрізняються не тільки високою надійністю, а й демократичною ціною.

Як же наповнювача для диванів Зе ніт використовується сучасний якісний пінополіуретан, який добре тримає форму і забезпечує максимальний комфорт при відпочинку (для подушок ж може бути використаний або холлофайбер, або поролонова крихта ). А хороший ортопедичний ефект диванів забезпечує пружинний блок особливої ​​конструкції, що рівномірно розподіляє навантаження.

Для обробки ж моделей, компанія Зе ніт може запропонувати матеріали оббивки від провідних українських та зарубіжних постачальників. В асортименті є меблі, як з тканинної оббивкою, так і з обробкою з шкіри або її замінника.