Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Ювента

Ювента

Фабрика Ювента з міста Славута (Хмельницька обл.) Є одним лідерів випуску меблів для ванних кімнат. Компанія була заснована в 2000 році і за роки існування завоювала масу покупців, як в Україні, так і за її межами. Дилери компанії працюють не тільки в нашій країні, а і за кордоном , наприклад в Дюссельдорфі (Німеччина) і Москві.

У 2007 році, компанія Ювента відкрила зовсім нову, найбільш технологічну виробничу площадку в Європі, оснащену передовим обладнанням. Її проектна потужність - 30 тисяч виробів на місяць.

Основна місія компанії Ювента - це виробництво привабливою, якісної і доступної продукції . В асортименті фірми є величезна кількість варіантів моделей, тому практично будь-який покупець зможе підібрати оптимальну меблі, відштовхуючись від фінансових можливостей і смакових уподобань.

Великий каталог фабрики Ювента виробів включає в себе як готові гарнітури, так і окремі елементи. Для випуску продукції, компанія застосовує матеріали і комплектуючі від кращих вітчизняних і світових брендів - Kronospan, Cersanit (Польща), Blum (Австрія) Häfele (Німеччина). Разом з високою якістю збірки, це дає гарантію того, що меблі Ювента прослужить вам не один рік.