Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Woodsoft

Woodsoft
Українська фабрика дерев'яних ліжок Woodsoft виготовляє надійну, стильну і довговічну меблі з натуральної деревини. Нові моделі виробів, спроектовані в різних стилях і напрямках, представляють різноманітність вибору, що дозволяє знайти свого покупця.

Woodsoft виробляє свої меблі переважно з масиву вільхи і ясена. Також використовується деревина клена, дуба та інших порід. Зазначені матеріали відрізняються підвищеною стійкістю до механічних впливів, є екологічно безпечними і виділяються красою структури.

Меблі з масиву завжди виглядає добротно і підкреслює естетичний смак і почуття стилю свого власника. Підприємство Woodsoft , піклуючись про своїх споживачів і враховуючи їх побажання, може виготовити вподобану модель в будь-якому в будь-якому розмірі і кольорі. Також може бути створена абсолютно нова ліжко і м'яке узголів'я на вашу індивідуальним дизайном. Woodsoft - фабрика виробник, що володіє сучасним обладнання, використовує тільки кращі матеріали і проектує нові і стильні вироби для вашої спальної кімнати.