Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Vladi

Vladi
Історія Фабрики "Vladi" починається ще в далекому 1933 році, коли в Харкові було створено промартіль "Текстиль-тканина". Пізніше в 60х роках на базі промартілі утворився "Харківська прядильно-ткацька фабрика" (ХПТФ), після чого на початку 70-х років минулого століття підприємство увійшло в до складу Харківського виробничо-вовняного об'єднання «Червона нитка». З 2003 року воно реєструється під ім'ям ТМ "Vladi" і отримує сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001: 2000.

Фірма «Vladi» є одним з найбільших в Європі виробників вовняних пледів і ковдр найвищої якості, в даний час. Під торговою маркою «Vladi» стали випускати напівшерстяні і чистошерстяні пледи ковдр а , палантини і покривала, матраци і стьобані ковдри. Вся продукція виготовляється з найкращої вовни українських і новозеландських овець, альпаки, а також з вовни з додаванням акрилу.

Пледи і ковдри від виробника "Vladi" неодноразово відзначалися найвищими нагородами на міжнародних і всеукраїнських конкурсах, виставках і ярмарках. Виробник турбується за здоров'я своїх покупців завдяки цьому він знає все про походження і культурі використання своїх виробів.