Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Viko

Viko
Компанія Viko існує на ринку з 2003 року і вже на даний момент домоглася великих успіхів в цій сфері. За час існування компанія завоювала прихильність фахівців , які високо оцінюють якість виробництва і виробів і звичайно ж, що не менш важливо, любов споживача .

Спеціалізація фабрики Viko - м'які меблі, а саме дивани, куточки і крісла . Кожен елемент виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які забезпечують виробам міцність, надійність, витривалість, зносостійкість і довговічність . Меблі перевірена часом . Прекрасно переносить щоденну активну експлуатацію , служить довгий час без поломок і деформацій . Майже кожен диван має механізм розкладання , що робить їх функціональними . Виріб трансформується в комфортну двоспальне ліжко . На такому дивані ваш відпочинок або сон буде повноцінним, розслаблюючим і відновлює .

Асортимент компанії Viko періодично поповнюється новинками відповідно до модними тенденціями на ринку меблів. Кожен диван продуманий і розроблений професіоналами своєї справи, тому рівень якості виробів знаходиться так високо . За розумну і доступну ціну ви отримуєте високоякісний елемент меблів, який прикрасить ваше приміщення і допоможе максимально ефективно відпочивати в кінці дня.