Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Vango

Vango
Компанія Vango утворена в 1966 році, в Шотландії. Назва даного бренду це анаграма, утворена від назви району Govan, розташованого в шотландському місті Глазго. Основним напрямком діяльності даної компанії є розробка , виробництво і реалізація різного спорядження , призначеного для подорожей, активного відпочинку та туризму.

Фірма Vango характеризується досить широким асортиментом продуктів, складається зі спальних мішків, килимків, меблів для кемпінгу, туристичних рюкзаків, наметів і аксесуарів, в яких потребує кожен мандрівник. Модельний ряд товаро в даного бренду включає товари бюджетного, середнього і преміум-класу. З кожним роком покращується і вдосконалюється функціональність і якість виробів. Лінійка асортименту товарів активно поповнюється для того, щоб повністю відповідати потребам і вимогам туристів, спортсменів і просто любителів відпочинку на природі.

Vango - це офіційне підприємство по виготовленню туристичного спорядження, рекомендованого для отримання сертифікату «the DofE Award» - нагороди Герцога Единбурзького, яка була заснована в 1956-му році.