Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник TK Lighting

TK Lighting
Компанія TK Lighting була заснована в 2013 році в Польщі і за такий короткий час вже встигла отримати популярність і заробити досить позитивну репутацію в Європі і світі. На чолі фабриці стоять професіонали і знавці своєї справи. Компанія насамперед відрізняється унікальним дизайном, який відповідає останнім тенденціям в світі освітлювальних приладів, а також інтер'єрних трендам.

Відмінною рисою є простий і не химерний дизайн, який чудово доповнить приміщення в мінімалістичному стилі, або прикрасить інтер'єр в стилі лофт і модерн. Слід зазначити, що компанія TK Lighting нерідко вдається до ручної роботи. Вони створюють неймовірної краси тканинні абажури , які зачарують кого завгодно і привнесуть в інтер'єр витонченості та атмосфери розкоші. Для металевих елементів не рідко використовується гравіювання у вигляді візерунків і орнаментів. Такі деталі надають витонченого дизайну навіть самому грубому металу.

Компанія TK Lighting виготовляє вироби з матеріалів бездоганної якості і абсолютно безпечних для здоров'я. Для виробництва використовується натуральне дерево сосни і бука , що підкреслює виразний і дорогий дизайн виробів.