Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник ТЕП

ТЕП

Компанія ТЕП з Чернівців заснована ще в 1996 році і відома як виробник якісних товарів для міцного сну і повноцінного відпочинку. В асортименті виробника є все необхідне для того, щоб ви могли зробити своє життя максимально комфортною - комплекти постільної білизни, подушки, ковдри, покривала, а також скатертини для столів.

Головна особливість виробів від компанії ТЕП - це високу якість . Вся продукція виробника має сертифікати, які підтверджують, що продукція відповідає нормам української системи стандартизації та метрології УкрСЕПРО, а система управління якістю на фабриці відповідає нормам ISO - 9001-2001.

При виробництві товарів, на фабриці ТЕП використовуються тільки кращі матеріали і компоненти, які абсолютно нешкідливі для організму людини. Наприклад, постільна білизна та чохли-наматрацники шиються з тканин, в основі яких натуральна бавовна - бязь, мікросатин і поплін. Вся продукція абсолютно гіпоалергенна , відмінно пропускає повітря і не викликає дискомфорту.

Матраци - ще одна важливий напрямок діяльності для торгової марки ТЕП . Моделі випускаються в великому асортименті , що включає в себе пружинні і безпружинні вироби практично під кожне ліжко. Для їх виробництва застосовуються матеріали, які поєднують в собі довговічність і безпеку для людини - кокосова койра і спінений латекс. Використання цих компонентів дає можливість випускати комфортні матраци з відмінним ортопедичним і анатомічним ефектом.