Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Tac

Tac
Компанія Tac є одним з кращих і найвідоміших виробників текстилю. Постільна білизна даної марки відрізняється високим якістю , безпекою , зносостійкість і прекрасним зовнішнім оформленням . Одним з головних переваг є матеріали використовуються у виробництві. Комплекти шиються з різних тканин підвищеної міцності. Вони стійкі до стирання, тривалий час зберігають гарний зовнішній вигляд після багаторазового прання.

В якості основного матеріалу найчастіше використовується ранфорс . Його полотняне плетіння має велику щільність. Він тонкий і міцний . Ранфорс приємний на дотик, як і сатин. Комплекти з сатину De-Luxe мають блискучу гладку поверхню і візуально практично не відрізняються від шовку. Своїм красивим блиском вони нагадують атлас, при цьому мають всі властивості бавовни. Сатин тчуть особливим плетінням , яке також застосовується і у виробництві шовку з тонких кручених ниток.

Секрет успіху компанії Tac - в виробничих технологіях. При виготовленні текстилю, увага приділяється самим дрібним деталям. Якість підтверджена сертифікатами ISO 9001 та ISO 14001.