Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Spil

Spil
Компанія Spil веде свій столярну справу з 1998 року. При виробництві компанія використовує самі сучасні технології , які пройшли перевірку часом. Завоювавши споживча довіра по всій Україні, фабрика укоренила свої позиції в меблевому сегменті ринку. Вона спеціалізується на виробництві виробів з натурального дерева і епоксидної смоли , тому всі елементи екологічно чисті, міцні за своїми властивості і неповторні по дизайну .

Окремим перевагою є доступність меблів, 100% гарантія якості виробленого товару і швидкість виробництва і видачі замовлення. Компанія Spil піклується про надійності, міцності і довговічності своїх меблів. Тому фахівці зосереджені на створенні виключно висококласних, сучасних і функціональних виробів.

Продукція компанії Spil може похвалитися великим вибором відтінків покриття дерев'яних виробів, понад 50 кольорів . З такими меблями простір вашої кімнати стане витонченим, цікавим і затишним . Якщо ви хочете збагатити ваш будинок, прикрасити інтер'єр, додати родзинки в загальний вигляд кімнати, то продукція даної компанії допоможе вам якнайкраще.