Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Sonorous

Sonorous
Компанія Sonorous - це бренд, який зміг добре себе зарекомендувати на ринку по виробництву меблів. Тут працюють професіонали своєї справи і фахівці з дизайну і виробництва високоякісної, доступною і стильною аудіовізуальної меблів. Фабрика почала свій шлях ще в 2004 році, і з часом переросла з маленького цеху в потужного виробника.

На даний момент цеху регулярно перевіряється деякими з найбільших Європейських рітейлерів, що в свою чергу гарантує контроль якості. Це надсучасне підприємство виготовляє продукцію на абсолютно будь-який смак і кишеню, тому охоплення споживчої аудиторії з кожним днем ​​збільшується. Sonorous, завдяки колосальному досвіду працівників, робить життя покупця простіше і заощаджує їхні гроші, а дизайнери втілюють в життя будь-які мрії та побажання .

Особливість продукції в її найвищій якості, комфорт та індивідуальності. Компанія Sonorous не стоїть на місці і рухається до досконалості семимильними кроками, прислухаючись до порад і досвіду подібних виробників. Команда працює над своїми помилками і в планах не втрачати актуальність, втілювати в життя найновіші і сміливі створюючи меблі майбутнього. Більш ніж 15 років фабрика Sonorous відкриває для себе нові горизонти і не збирається зупинятися.