Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Соната

Соната

Фабрика «Соната» - виробник елітної текстильної продукції в Україні з 2004 року. Фахівці ТМ "Соната" стежать за сучасними тенденціями текстильного ринку, прислухаючись до побажань партнерів і покупців, також прагнуть зробити продукцію краще, а ваш відпочинок якісним і затишним.

Продукція від виробника «Соната» виготовляється з натуральних матеріалів, які імпортуються з текстильних країн, таких як Пакистан, Туреччина, Індія, Єгипет і Китай. Основні застосовувані тканини - це сатин, бязь і перкаль, що володіють високою щільністю і складаються з 100% бавовни. Дрібносерійне і гнучке виробництво дозволяє фабриці постійно оновлювати асортимент, використовувати велику кількість різних стильних дизайнів (кольорів) тканин - від екстравагантного ФотоПринт до консервативного «палацового» візерунка.

Постільна білизна ТМ «Соната» випускається невеликими партіями. Кожна наволочка, простирадло або підодіяльник розкроюється індивідуально. Це дозволяє контролювати якість сировини, запобігти перекоси і витримати геометрію . При такому розкрої ваш підодіяльник не "поведе» після прання. Візерунок тканини буде використаний в найвигіднішому ракурсі , а тематичний принт буде збережений, чого не можна досягти при масовому пошитті.