Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Shuft

Shuft
Shuft - це сучасний європейський машинобудівний холдинг, який спеціалізується на виробництві і розробці устаткування для систем вентиляції .
Компанія була заснована в 1998 році в Копенгагені (Данія). Основним завданням було виробництво вентиляторів для модульних систем. Протягом наступних 20 років Shuft розробили і запустили у виробництво більш ніж 500 моделей обладнання. На сьогоднішній день Shuft створює повний спектр обладнання для створення механічних вентиляційних систем: модульні елементи, вентилятори, обладнання для автоматизації, розподільників повітря, а також моноблочні вентиляційні установки.
Успіх і визнання компанія Shuft отримала завдяки системним дослідження і розробки та наполегливій прагненню до найбільш точної стандартизації та уніфікації виробництва.
У 2011 році компанія прийняла рішення про створення в Росії сучасного інженерно-промислового підприємства. Проект по відкриттю такого підприємства був успішно реалізований в 2014 році. Секрет відмінного якість всіх виробів Shuft у впровадженні кращих передових технологічних процесів.