Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Shamrock

Shamrock
Компанія Shamrock була заснована в Туреччині в 1980 році. Вона виробляє свою продукцію виключно з натуральних матеріалів . Основним напрямком фабрики є виробництво халатів і рушників. Вони виконані з різних тканин, таких як мікрокоттон, культурна соя, бамбук, махра, віскоза і інших натуральних матеріалів, тому вироби повністю безпечні для здоров'я, а також володіють антиалергенними властивостями.

Фабрика Shamrock має дуже багатим асортиментному виробів. Всі вони сертифіковані і пройшли екологічний контроль. Новітнє обладнання компанії складається з 11 повністю автоматизованих ліній , які виконують бічну обшивку, порізку тканин, підшивку хрестом. Крім того, виробник має 10 машин для вишивки малюнків і вузлів. Всі рушники виготовляються з натуральної бавовни.

Всі продукція вироблена ТМ Shamrock, має унікальний і стильним дизайном і здатна задовольнить вимоги найвибагливіших покупців. Вони швидко висихають і добре вбирають вологу , завдяки унікальній обробці матеріалів, з яких виготовляється товар .