Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Санверк

Санверк
Фабрика "Санверк" була заснована в 2016 році в Києві. Компанія спеціалізується на випуску власної унікальної продукції для ванних кімнат, саме тому весь асортимент меблів має дуже висока якість, а також тривалий термін експлуатації. Незважаючи на те що це досить молода компанія, вона вже завоювала перевагу і вдячні відгуки безлічі покупців.

Основними принципами в роботі фабрики "Санверк" є висока якість продукції, що випускається, порядність і прозорість у відносинах з клієнтами, а також виготовлення стильних і сучасних товарів для ванної кімнати.

Всі меблі компанії "Санверк" актуальні і сучасна, так як виготовлена ​​виключно за останніми інноваційними технологіями меблевого ринку. Всі вироби виконані з гіпоалергенних матеріалів найвищої якості, а якісна фурнітура від європейських виробників зробить їх функціональними і довговічними. Дизайнерський зовнішній вигляд кожного елемента меблів наповнить вашу ванну кімнату вишуканістю і унікальністю.

У колекції виробника понад двадцять різноманітних серій меблів для ванної, що дає можливість задовольнити навіть самого вимогливого покупця, а доступні ціни дозволять кожному придбати вироби компанії "Санверк".