Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Саліта

Саліта

Компанія Саліта заснована в 2001 році в Києві і спеціалізується на випуску офісних меблів від економ-класу, до преміум рівня. Серед клієнтів виробника є як невеликі фірми, так і великі корпорації, також вироби бренду використовуються в багатьох державних установах.

Вся продукція бренду Саліта випускається на власній меблевій фабриці, оснащеної передовим технологічним обладнанням з Австрії, Італії та Іспанії. Для виробництва виробів використовується тільки високоякісну сировину і комплектуючі . Наприклад, корпусні меблі (столи, шафи, тумби і т.д.) виготовляється з ДСП і МДФ панелей, які відповідають екологічним і санітарним нормам і не містять в складі токсичних компонентів.

При розробці нових зразків продукції, інженери компанії Саліта т щательно опрацьовують ергономіку меблів , тому всі вироби дуже зручні у використанні і ідеально підходять для створення зручного та функціонального офісного простору. У свою чергу, кабінетні гарнітури мають солідний зовнішній вигляд і дозволяють створити стильний, затишний і функціональний інтер'єр на робочому місці керівника.