Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Рукоплед

Рукоплед

Компанія «Рукоплед» почала виготовляти пледи з рукавами однією з перших в Україні в 2013 році. За кілька років вони удосконалили свій виріб і технологію виробництва, а також відібрали кращі тканини . Пледи виготовлені з найчистіших екологічних матеріалів, тому вони абсолютно безпечні для дітей і не здатні викликати алергію.

На даний момент компанія «Рукоплед» виробляє пледи не тільки з флісу, а й з мікрофібри. Спочатку мікрофібру використовували для виробництва спортивних виробів, відзначаючи її здатність до швидкому висиханню після прання. Вироби фабрики не линяють і не втрачають ворс навіть після 500 прань. Тому ви без проблем можете прати плед щотижня.

Асортимент компанії постійно розширюється. І вже на сьогоднішній день він дозволяє підібрати виріб для кожного індивідуально як за розміром, так за кольором і матеріалом. Серед пропонованих забарвлень, є стандартні однотонні: червоний, синій, рожевий, малиновий, блакитний, бежевий і коричневий, а також стильні зимові варіанти з оленями і сніжинками.

Такий плед подарує відчуття м'якості , тепла і затишку, а наявність рукавів і кишень дозволяє використовувати його не відриваючись від важливих справ. Особливо плед незамінний з настанням холодів, а також, якщо ви багато часу проводите в поїздках або любите відпочинок на природі. Виріб стане відмінним подарунком для ваших друзів і близьких.