Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Рондо

Невелика фабрика Рондо з Чернігова є досить молодим підприємством. Компанія почала свою діяльність в другій половині 2014 року, а основу її модельної лінійки складають обідні і журнальні столи. Однак, не звичайні, а з секретом.

Наприклад, моделі серій «Агат», «Фаворит» і «Флай» відрізняються оригінальною конструкцією ; їх стільниця може регулюватися по висоті, розкладатися, збільшуючись удвічі і повертатися. Таким чином, журнальний стіл протягом декількох хвилин можна перетворити в обідній . Таке рішення буде дуже до речі в невеликих кімнатах і допоможе заощадити простір . При бажанні, покупець таких виробів може вибрати модель, як з дерев'яною стільницею, так і зі скляною.

Крім таких, незвичайних столів-трансформерів, фабрика Рондо пропонує великий вибір розкладних моделей-«книжок» Ці вироби відрізняються більш доступною ціною і також будуть однаково хороші, як у вигляді святкового столу, так і в якості звичайної тумби .

Для виготовлення моделей Рондо використовуються кращі матеріали і комплектуючі. Наприклад журнальні столи-трансформери оснащуються підйомним механізмом з надійними опорами. А стільниці можуть бути виконані або із загартованого скла з візерунком, або з ламінованої ДСП-панелі, опори, у дорогих моделей виробляються з цільної деревини (сосна або вільха).