Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Red point

Red point
У липні 2012 року було засновано торгова марка "Red point" , яка займається розробкою і виробництвом товарів для активного відпочинку. На сьогоднішній день вітчизняний виробник представляє повний асортимент всього необхідного для тих , хто вважає за краще відпочивати на природі.

Засновники бренду "Red point" захоплювалися альпінізмом і походами, завдяки чому вони не з чуток знайомі з труднощами перебування спортсмена в екстремальних умовах. Альпіністи тестують кожну одиницю безпосередньо на собі, що дозволяє в результаті представити клієнтам ідеальний за своїми характеристиками товар.

В даний час до омпания "Red point" випускає досить великий асортимент продукції, що дозволяє кожному підібрати ідеальний комплект для свого комфортного відпочинку. Вся продукція виконана виключно з сертифікованої сировини, що робить її практичною, зносостійкого і зручною у використанні навіть в самих екстремальних ситуаціях. Висока якість продукції фабрики "Red point" дозволило їй успішно реалізовуватися не тільки на ринку всередині країни, а й скласти конкуренцію знаменитим європейським виробникам.