Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Радо

Радо

Фабрика Радо знаходиться в місті Радивилів Рівненської області та є одним з найстаріших підприємств меблевої галузі України - за деякими даними, виробництво засноване ще в другій половині XIX століття. Зараз же компанія має в своєму розпорядженні сучасним передовим обладнанням і випускає продукцію еліт-класу, як в класичному, так і сучасному дизайні.

Для випуску продукції, майстри фабрики Радо застосовують тільки цільну, натуральну деревину бука . Використання цього матеріалу дає можливість домогтися високої якості і привабливого зовнішнього вигляду продукції . Купуючи меблі від бренду Радо, можете бути впевнені - вибрані моделі прослужать вам не одну «п'ятирічку».

Основа модельної лінійки фабрики Радо - це меблі для облаштування житлових кімнат : віталень, спалень і прихожих. Вироби від виробника з Радивилова - це відмінний вибір для тих покупців, які прагнуть додати інтер'єру строгість і солідність. Спалені і вітальні гарнітури, тумби і комоди компанії Радо - це зручні, стильні і якісні моделі, які додадуть вашому житлу затишок і комфорт королівського рівня.