Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Пріма

Пріма
Компанія Прима займає нішу у виробництві та реалізації текстильної продукції , а саме постільної білизни, пледів і подушок. Свого часу завоювала прихильність і любов українського споживача за рахунок якості продукції та зовнішнього вигляду . Продукція компанії Прима прикрашає вже тисячі спалень і радує своїх власників довгі роки.

Матеріали використовуються абсолютно різні і техніки відповідно так само. В асортименті компанії налічується більше ніж сто різноманітних моделей різної цінової категорії . Є, як бюджетні комплекти, однак високої якості , так і комплекти категорії люкс . Всі матеріали компанія Прима використовує виключно екологічно чисті , а тому вони дбайливо ставляться до здоров'я і комфорту людини. Мають стійкі властивості і витримують різні випробування, такі як механічні пошкодження, різного виду забруднення і численні прання.

З особливим ставленням компанія підходить до розробки дизайнів для постільної білизни, адже це одне з найважливіших пунктів при виборі подібної продукції. Всі дизайни, як дорослого, так і дитячого білизни розробляють професіонали своєї справи, тому кожен малюнок і елемент на виробі виглядає доречно, привабливо і якісно.