Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Othello

Othello
Торгова марка Othello є великим продуктивний елітного текстилю. Вона користується популярністю у великої кількості людей, завдяки тому що вся продукція виготовлена ​​виключно з натуральних, гіпоалергенних і безпечних для здоров'я матеріалів, які обробляються за сучасними технологіями.

Фабрика Othello була заснована в 1992 році в Туреччині і практично миттєво стала лідером у виробництві домашнього текстилю, ортопедичних подушок і стьоганих ковдр. Вироби мають дуже тривалий термін експлуатації і не вибагливі у догляді. Їх можна прати в пральній машині при температура +40, але сушити їх необхідно в тіні, без потрапляння на них прямих променів сонця. Для виготовлення своєї продукції фабрика використовує тільки високоякісний імпортний гусячий пух і інноваційний матеріал "Віскоеластик", який реагує на вагу і температуру тіла і вирівнює напругу в кожній точці дотику.

Якість продукції відповідає Європейським стандартам, завдяки використанні в обробці новітніх дезінфікуючих, антибактеріальних і парфумерних засобів. Вся продукція сертифікована в Науково-ісследовательcком інституті TNO, Німеччини і Швейцарії та має відповідні сертифікати якості.