Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Nowodvorski

Nowodvorski - це знаменита польська фабрика з виробництва освітлення, яка втілює в життя мрії та переваги кожного покупця. Ця компанія існує на ринку починаючи з 1994 року і поставляє величезний асортимент світильників, люстр та іншого освітлення високої якості, які чудово підійдуть як під класичний інтер'єр, так і під сучасний.

Потужне підприємство виросло за ці роки і на даний момент кількість співробітників складає близько 380. Вони плідно працюють над створенням міцних, вишуканих і оригінальних моделей, створюючи досконалі вироби. Дизайнери фабрики "Nowodvorski" кожен день придумують, створюють і креативу спеціально для кожного споживача, маючи необмежені можливості. А технічні робітники виготовляють світлові прилади з високоякісних матеріалів . Така відома фабрика не стоїть на місці і рухається в ногу з часом, застосовуючи інноваційні технології.

Компанія "Nowodvorski" славиться величезними можливостями і широким вибором виробів , наприклад кожен може знайти для себе близько 1500 моделей світильників. Піклуючись про задоволенні широких потреб в дизайні та функціональності світильників, асортимент невпинно модифікується. Величезний плюс фабрики в тому, що їх продукція доступна по всьому світу, і доставляється експортом в більш 45 різних країн, в числі яких: Вірменія, Австрія, Білорусь, Боснія і Герцоговина, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Домінікана і багато інших.