Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Neolux

Neolux
Фабрика Neolux надає величезний вибір ортопедичних матраців і подушок. Вона виробляє все самі можливі варіанти матраців в Україні.
  • Пружинні
  • Латексні
  • Топпери
  • З комфогелем
  • Дитячі
Для виробництва наповнення матраців використовують як натуральні матеріали, так і синтетичне волокно, однак всі матеріали перевірені і сертифіковані. Вони абсолютно не токсичні і шкідливі для дітей і алергіків. У наповнення як правило входить натуральний латекс, різні варіанти пінного матеріалу, кокосова койра, терморегулювальний повсть, а також пінополіуретан і синтепон.

В окрему групу виділяють матраци з додатковим шаром з комфогеля. Такий наповнювач використовується для охолодження тіла і зняття напруги з хребта. Ортопеди рекомендують такі вироби, тим у кого діяльність тісно пов'язана з великою кількістю щоденної фізичного навантаження. Такий матрац м'яко масажує спину, завдяки чому знімає м'язові блоки і роздратування.

Практично у кожної моделі є аналог обладнаний системою зима - літо. Основна ідея цієї системи полягає в наступному: оскільки влітку бувають дуже спекотні ночі, а взимку навпаки, дуже холодні, то виробники використовують двосторонню систему контролю клімату. В чохол додається шар з натуральної бавовни або натуральної 100% вовни. Вовняна сторона тепліше, і взимку вам буде спати на ній набагато комфортніше, а бавовняна сторона надає свіжості і додаткової вентиляції повітря, а також краще поглинає вологу.

Для пошиття чохлів використовується жаккард, трикотаж і стрейч. Тканини відповідають стандартам високої якості і були спеціально розроблені для пошиття саме меблів і чохлів. У них підвищений рівень зносостійкості і долгожітельності.

На фабриці Neolux також виробляють ортопедичні подушки з латексу, піни з ефектом пам'яті Memory Foam, а також подушки з додатковим шаром з комфогеля. Такі матеріали створюють правильне положення для головного і шийного відділів хребта.

Вироби фабрики Neolux це запорука комфортного і здорового сну. Ви без проблем підберете матрац і подушку індивідуально для себе.