Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Муссон

Торгова марка "Муссон" є найбільшим виробником матраців і настильних матеріалів на території Східної України. Компанія займається виробництвом матраців з 2008 року.

Одним з головних особливостей матраців від виробника "Муссон" є виготовлення виробів з унікальною беськлєєвой технології. У них використовуються виключно екологічно чисті матеріали, які не викликають алергій і мають високу ступінь натуральності. У всіх матрацах не використовується поролон, крім моделей в яких застосовується піна з ефектом пам'яті. Асортимент компанія налічує понад 27 різних моделей від економ сегменту до преміум, також сюди входить лінійка дитячих і тонких матраців.

Фабрика "Муссон" повністю самостійно виробляє матраци, включаючи виробництво незалежних пружинних блоків «Pocket Spring», пружинних блоків «Bonnel», а також настильних матеріалів. Пружинні блоки всіх моделей посилені сталевою рамкою по всьому периметру матраца. Він робить вже виділяються своєю надійністю, міцним і довговічним, тому будь-які деформації матраца виключені.