Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник МОЛ

МОЛ

Фабрика МОЛ з Києва працює на ринку України з 2001 року і відома випуском зручних і функціональних кухонних гарнітурів економ і середнього класу. Відмінною особливістю моделей бренду можна назвати те, що елементи фасаду виробів виробляються з цільної деревини (липа, черешня, бук і ясен) .

Виробнича площадка фірми МОЛ - це сучасне підприємство, оснащене обладнанням з Німеччини і Франції, на якому працюють справжні професіонали своєї справи. Таке поєднання дозволяє домогтися високої якості продукції, що випускається , яка відповідає українським і міжнародним стандартам. Купуючи кухонні гарнітури виробництва фірми МОЛ , ви можете бути впевнені - вироби будуть служити вам не один рік . При цьому, вас приємно здивує ціна виробів, яка на порядок нижче, ніж у європейських аналогів .

Екологічна, функціональна і зручні меблі від фабрики МОЛ не тільки прикрасить кухню, а й зробить процес приготування їжі більш комфортним. Компанія пропонує широкий асортимент моделей для приміщень різних розмірів і планувань.