Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Мікс

Мікс

Виробник м'яких меблів Мікс з Білої Церкви - це сучасне підприємство, що об'єднує дизайнерський центр і інноваційну виробничу площадку. Перша модель компанії з'явилася ще в 2003 році, а роком опісля, фірма обзавелася власною фабрикою. Зараз фірма випускає широкий асортимент м'яких куточків, щоб кожен покупець знайшов підходящий варіант по дизайну і ціні.

Для виробництва моделей, компанія Мікс використовує тільки кращі компоненти від зарубіжних і вітчизняних постачальників. Наприклад, каркаси диванів і тканину обшивки на конвеєр поставляє фірма Аппарель, а шкірою (і її замінником) для обробки дорогих моделей, фабрику постачають компанії Артекс і Ексім-Текстиль.

В якості наповнювача для м'яких меблів , фірма Мікс застосовує сучасний пінополіуретан, який володіє відразу декількома позитивними рисами: рівномірно розподіляє вагу, забезпечуючи комфорт, довше тримає задану форму і не містить шкідливих токсичних елементів. Тому, меблі фабрики має всі необхідні сертифікати безпеки і відповідності санітарним нормам.