Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Микола-М

Микола-М

Компанія Микола-М з міста Суми була заснована в 2006 році і за свою недовгу історію, пройшла шлях від невеликого підприємства до сучасного виробника якісних меблів і аксесуарів для ванної кімнати . В асортименті фірми є як окремі вироби (тумби з умивальником, пенали, навісні шафи і полиці, дзеркала) так і гарнітури для санвузлів .

Для виробництва своєї продукції, компанія Микола-М використовує кращі матеріали і компоненти від надійних постачальників, тому продукція фірми відповідає всім українським і міжнародним вимогам щодо якості та безпеки . Умивальники Cersanit, МДФ - панелі Kronospan (обидва - Польща), фурнітура Blum (Австрія) - це неповний перелік брендів, з компонентів яких збирається меблі на фабриці.

Іншою позитивною особливістю продукції фірми Микола-М є демократична ціна. Навіть комплекти і тумби преміум-класу можуть приємно здивувати своїм цінником, особливо якщо врахувати високу якість виробів фірми. Вибираючи вироби бренду, ви не тільки можете облаштувати інтер'єр ванної за останнім словом моди і техніки, а й зберегти свої фінанси.