Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Метакам

Метакам
Фабрика МЕТАКАМ з міста Дніпро відома як виробник міцних і елегантних ліжок з металу. Завдяки міцній рамі і сучасним матраців, меблі бренду не тільки стане прикрасою вашої спальні, а й подарує міцний і приємний сон .

Пофарбована сучасної якісної фарбою, сталева рама забезпечує тривалий термін служби ліжок від компанії МЕТАКАМ . А легкий, повітряний дизайн виробів обов'язково сподобається цінителям лаконічного стилю. Плюс до цього, міцні моделі відрізняються невеликою масою і простотою збірки - зібрати ліжко самостійно можна за кілька хвилин!

Каркас кожної моделі ліжка МЕТАКАМ виготовляється з використанням міцних ортопедичних ламелей з твердих порід деревини. Тому, вироби цього бренду забезпечують не тільки комфорт, а й здоров'я хребту і опорно-руховому апарату.

Металеві ліжка від компанії МЕТАКАМ - це гармонійне поєднання розкішного стилю, високої якості і комфорту. Купуючи вироби від цього бренду, ви не тільки додасте інтер'єру своєї спальні вишуканість і затишок, а й забезпечите собі комфортний відпочинок і відмінне самопочуття !