Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Merkys

Merkys

Фабрика "Merkys" почала своє виробництво в 1975 році. Вона спеціалізується на виготовленні продукції з пухо-пір'яного сировини і його обробці. Асортимент товарів, що реалізуються під брендом Merkys , складається з різних моделей ковдр, подушок і іншого домашнього текстилю.

Величезна увага українська фабрика "Merkys" приділяє виробництву і реалізації якісної продукції за досить прийнятними цінами. Своїм споживачам виробник пропонує дуже широкий ряд першокласних вовняних і бавовняних ковдр, антиалергенних подушок, продукції для дітей та іншого текстилю найвищої якості. Все виріб абсолютно нешкідливі в використанні і мають тривалий термін служби.

Для виготовлення продуктів під своїм логотипом, ТМ "Merkys" застосовує такі екологічно чисті матеріали, як бавовна, овеча шерсть, поліестер і пухо-пір'яна суміш. Підприємство постійно поповнює свій асортимент новими моделями , намагаючись завжди виготовляти тільки актуальну продукцію і стрімко нарощувати позиції на європейському і світовому ринку домашнього текстилю.