Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Мебелум

Мебелум

Львівська меблева компанія Мебелум почала свою діяльність в 2000 році і на даний момент є сучасним підприємством з власною виробничою базою і постійно зростаючим модельним рядом, який включає в себе стандартні і трансформуються ліжка і столи.

В залежності від побажань і можливостей клієнтів, компанія Мебелум пропонує різні матеріали і фурнітуру для виробництва меблів. Наприклад, каркас і фасади економічних моделей можуть бути виготовлені з якісних ДСП панелей вітчизняного або зарубіжного (Польща, Чехія чи Австрія) виробництва. А найбільш дорога продукція випускається з натуральної цільної деревини (дуб, бук і ясен).

Ліжко-трансформер від бренду Мебелум - це не тільки можливість заощадити місце в малогабаритній спальні, а й приємний і повноцінний відпочинок! Адже кожна модель збирається з кращих і екологічно чистих компонентів і може комплектуватися м'якими і інноваційними ортопедичними матрацами. Таке поєднання гарантовано забезпечить вам глибокий, здоровий сон бадьорість і високу продуктивність.