Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Magniflex

Magniflex

Італійська компанія Magniflex заснована в 1962 році і в наші дні є одним з найбільших виробників товарів для сну і відпочинку в Європі. За 54 роки існування фірми, понад 50 мільйонів покупців у всьому світі оцінили високу якість і зручність матраців і подушок бренду.

Всі вироби від бренду Magniflex випускаються на єдиною фабриці компанії, розташованої в місті Прато, (поруч з Флоренцією) і оснащеній за останнім словом техніки. Виробник не тільки постійно розширює модельний ряд виробів , а й впроваджує інноваційні рішення в свою продукцію, роблячи сон і відпочинок покупців ще більш комфортним! Зокрема, для випуску матраців, інженери фірми застосовують технологічні рішення NASA і системи електронної збірки.

Компанія Magniflex ще в 1986 році першою в світі запатентувала технологію вакуумної упаковки, завдяки чому, матраци від виробника відрізняються зручністю при транспортуванні, а також високим ступенем гігієнічної захисту . Інша запатентований нововведення від інженерів італійської фірми - це що вийшли 2000 року матраци з ефектом пам'яті. Такі вироби ідеально підлаштовуються під контури тіла людини і забезпечують найкращий комфорт уві сні.