Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Lotus

Lotus

Lotus - це відносно молода торгова марка, що належить компанії СВ-Текстиль. Під цим брендом випускаються якісні та безпечні товари для комфортного сну . Подушки, ковдри та комплекти постільної білизни, виготовляються з натуральних матеріалів на інноваційному обладнанні і під суворим контролем якості.

Компанія СВ-Текстиль заснована в 2005 році, в Кривому Розі, як постачальник постільних аксесуарів з-за кордону. У наші дні, фірма має представництва в багатьох великих містах України, власним сучасним виробництвом, а також є ексклюзивним імпортером товарів для сну і відпочинку від відомих світових брендів: Karaca Home, Top Dreams, US Polo Assn і багатьох інших.

Використання екологічно чистих компонентів, робить товари бренду Lotus комфортними як для дорослих, так і для дітей. Так наприклад, при виготовленні подушок і ковдр, використовуються сучасні гіпоалергенні наповнювачі , які не викликають дискомфорту і забезпечують повноцінний відпочинок. У свою чергу, наволочки, простирадла і підковдри виробляються з натуральної бавовни .