Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Limaso

Limaso
Limaso - український виробник текстилю для дому, ресторанів і готелів . В асортименті фабрики ви знайдете широкий вибір продукції на будь-який смак за доступними цінами.

У виробництві текстилю компанія Limaso використовує натуральні і синтетичні тканини європейського виробництва (Італія, Іспанія, Португалія). Сучасні технології пошиття дозволили створити продукцію, яка не поступається за якістю виробам більш дорогого цінового сегмента.

Домашній текстиль - це важливий елемент інтер'єру, тому йому варто приділяти особливу увагу. При виборі величезне значення мають якість тканини і пошиття, дизайн і ціна. Фабрика Limaso розробила колекцію домашнього текстилю з урахуванням побажань клієнтів і постійно розширює вибір новинками. В асортименті фабрики ви знайдете не тільки набори постільної білизни, рушники, скатертини, а й декоративні подушки, набори серветок, фартухи і багато іншого.

Ресторанний і готельний текстиль від фабрики Limaso - це широкий вибір штор, скатертин, серветок, чохлів для крісел, напірників, доріжок на стіл, наволочок, рушників та іншої продукції, яка може бути виготовлена ​​за вашим побажанням.