Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Лаціо

Лаціо

Меблі від ТМ Лаціо - це поєднання класичного дизайну і сучасних технологій, європейської якості і привабливою української ціни, а також розкоші і комфорту. Моделі бренду зі Львова будуть дуже до речі в разі, якщо ви прагнете оформити інтер'єр будинку в строгому класичному стилі .

Основний матеріал для виробництва меблів Лаціо - це екологічно чистий деревний масив , який до того ж відрізняється тривалим терміном служби. Та й оздоблювальні матеріали, які використовуються для виробництва м'яких меблів відмінної якості - в якості обшивки пропонується кілька видів дорогої тканини і натуральної шкіри.

Крім диванів і ліжок, в асортименті Лаціо є і величезний вибір корпусних меблів. Стильні гарнітури для спалень і віталень, а також комплекти для прихожих випускаються з кращих матеріалів, відрізняються значним терміном служби і можуть задовольнити найрізноманітніші смаки.

Модельна лінійка фабрики включає в себе меблі, як класичного, так і сучасного дизайну. Якісні моделі з деревного масиву від Лаціо - це відмінна можливість зробити інтер'єр свого будинку затишним і привабливим.