Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Lafuma

Lafuma
Компанію Lafuma створили три брата в 1930 році у Франції. Альфред, Габріель і Віктор спочатку виробляли рюкзаки, але після вона розширила свої кордони. У 1936 році компанія винайшла каркасний металевий рюкзак, який допоміг значно розширити групу товарів. А в 1945 році виробники змогли розширити асортимент до товарів для кемпінгу. Через 39 років компанія збанкрутувала і перейшла до онука засновника - Філліпу Жоффарду. А рік потому вона стала виробником спальних мішків. Після чого перевела частину свого виробництва в Туніс.

Компанія Lafuma славиться на ринку своїми якісними продуктами виробництва і високоякісною сировиною. Вона завжди розвивалася і розширювалася, що говорить про високий споживанні на ринку і високі продажі. До групи брендів входять Eider, Miller і Oxbow. Завдяки тому, що засновники компанії були спортивними людьми - фабрика носить такий же характер, випускаючи спортивний одяг та аксесуари.

Варто згадати, що компанія має вісім виробничих майданчиків по всьому світу, в які входять такі країни як Франція, Угорщина, Туніс, Марокко і Китай.