Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Корсар

Корсар

Київська компанія Корсар заснована в 1997 році і займається випуском якісної і стильних меблів для офісного простору. В асортименті компанії є як практичні і недорогі рішення, так і дорогі кабінетні гарнітури, виконані з натурального дерева. Вироби бренду оцінили не тільки вдячні покупці, а й експерти численних виставок, зазначивши продукцію нагородами.

Втім, навіть доступні комплекти офісної обстановки виготовляються із застосуванням зарубіжних матеріалів і фурнітури високої якості. Наприклад, серія меблів «Економ» проводиться з якісних ДСП-панелей угорського виробництва. Додайте сюди ретельну збірку із суворим контролем якості, і ви отримаєте стильний офісний гарнітур європейського рівня за доступною ціною.

Ще одним напрямком бренду Корсар є випуск кабінетів керівника , а саме комплектів, куди входять шафа, невеликі тумби для документів, письмовий та конференційний стіл. Недорогі гарнітури випускаються з ламінованого ДСП виробництва Угорщини та Австрії, а комплекси більш високого рівня - з цільного натурального дерева (бук і ясен). Виконана в сучасному або класичному стилі меблі поєднує в собі високу якість, привабливий дизайн і зручність користування.