Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник КІМ

КІМ

Назва меблевого виробника КІМ зі Львова розшифровується як « Комфортно І Модно ». Керуючись цим девізом, компанія випускає зручну і сучасну м'які меблі, яка, при цьому, може похвалитися відмінною якістю . Ультрасучасні моделі розробляються у власному конструкторському бюро компанії і випускаються на інноваційному обладнанні.

Основна сфера діяльності компанії КІМ - це виробництво ліжок та диванів для створення зручного і модного інтер'єру в дорогих апартаментах і солідних офісах . Тому, вся модельна лінійка компанії випускається з компонентів і матеріалів від кращих зарубіжних і вітчизняних постачальників . Вишукані матеріали оббивки (шкіра і тканини), якісна деревина, надійна фурнітура та м'які компоненти дозволяють створювати моделі європейського рівня.

Крім великого переліку готових моделей, виробник КІМ готовий до співпраці з індивідуальними замовниками , випускаючи ексклюзивні моделі, створені за побажанням клієнта. Причому, компанія готова проводити не тільки домашні меблі, а й моделі для різних закладів - салонів краси, барів, кафе і т.д.