Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Karaca Home

Karaca Home
Karaca Home - це успішна компанія, що розвивається, яка за короткий термін стала одним з найбільш популярних брендів Туреччини . Вона займається виготовленням сучасних, високоякісних і оригінальних товарів, які радують око і викликають захоплення у споживача, чи не відлякуючи завищеними цінами.

Історія фірми Karaca Home почалася в тисячі дев'ятсот сімдесят дві році. Її заснували брати Карака, які прагнули подарувати людям можливість затишно облаштовувати свої будинки. Важливо, що на протязі всього часу роботи, виробники дотримуються двох незмінних правил . Перше - це чистота і стерильність на виробництві. Друге - виготовлення продукції виключно з натуральних матеріалів. Можливо саме в такому відповідальному підході до роботи і ховається успіх фірми.

Основним напрямком даного бренду є посуд. Домашній текстиль почав проводиться з 2012 року. На цю область було виділено близько 60 млн. Лір. Текстиль від Karaca Home складається з бавовняних тканин, таких як сатин і ранфорс. Ранфорс - це прекрасний матеріал для дитячого і підліткового постільної білизни. Такі вироби практичні, і, в той же час, виглядають святково. Шанувальникам сатину теж є з чого вибрати. Така тканина виглядає оригінально, як на дитячих, так і на дорослих ліжках.

На окрему увагу заслуговують пледи . Вони виконуються з поліестеру, і такий варіант найбільш виграшний. Подібне виріб стане відмінним доповненням до дизайну інтер'єру, буде комфортним у використанні і не викличе труднощів у догляді.