Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Кальвадос

Кальвадос

Стильна і надійна офісні меблі компанії Кальвадос випускається на фабриці, розташованій в Києві і представлена ​​в лінійці OpenSpace, яка включає в себе як звичайні робочі місця-кабінки, так і окремі столи для керівника, крім цього у покупця є можливість купити повноцінний кабінетний гарнітур.

Основні елементи всіх комплексів (столи, тумби, шафи) виготовляються з практичних ламінованих ДСП-панелей зарубіжного виробництва . Плюсом цього матеріалу є міцність, зносостійкість і невибагливість в обслуговуванні . Тому, такі вироби стануть відмінним рішенням для обладнання сучасного і зручного офісу економ-класу.

Крім готових офісних комплектів, компанія Кальвадос пропонує послугу з виробництва меблів на замовлення. У цьому випадку, у клієнта є можливість вибрати не тільки компоновку і габарити елементів гарнітура, а також матеріали з фурнітурою. Поєднання високої якості матеріалів і ретельної збірки за допомогою сучасного обладнання робить вироби бренду надійними, тому виробник дає тривалу гарантію, терміном 1,5 року.