Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Hammerfest

Hammerfest
Фабрика Hammerfest - це італійський виробник, який виготовляє подушки і ковдри з натуральним наповненням, таким як кукурудзяна волокно і гусячий пух. Вся продукція цього бренду відрізняється високою якістю виробництва, а також сертифікована і безпечна для здоров'я .

Вироби компанії Hammerfest мають унікальні термоизолирующими властивостями, тому вони відмінно підходять для холодної зими. Ковдри цього виробника виготовлені з обробленого білого пуху гусей , який піддається багатоетапної очищення, під час якої він обеспилевается, повністю позбавляється запахів ізнежирюється, завдяки цьому продукція є абсолютно антиалергенного і має тривалий термін служби.

Деяка продукція ТМ Hammerfest виготовляється з наповненням з кукурудзяного зерна. Цей матеріал використовується досить недавно в світі спальної білизни, але при цьому він встиг завоювати перевагу багатьох покупців. Кукурудзяне волокно добре проводить повітря, має високі гігроскопічні властивості, тому забезпечує максимально комфортні умови для сну і відпочинку.