Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник GROHE

GROHE
Виробник GROHE - провідна компанія в світі, яка спеціалізується на виготовленні санітарно-технічного обладнання. Вона заснована в 1936 році Фрідріхом Грое. Продукція даного виробника реалізується в 130 країнах світу. GROHE - це справжній законодавець стандартів якості, функціональності і дизайну, оскільки є провідним брендом сантехнічної галузі.

Компанія GROHE має шість виробничих майданчиків, три з них розташовані в Німеччині, інші - в Португалії, Канаді та Таїланді. Більш ніж 82% продукції, яку реалізує фабрика, випускається за межами Німеччини. На підприємствах фірми GROHE працює 5400 чоловік. Штаб квартира знаходиться в м Дюссельдорф, Німеччина .

Протягом десятиліть компанія випускає безліч сантехнічних виробів для кухні та ванної кімнати . Вони новаторські, конструктивно продумані, завдяки чому відзначені безліччю нагород. Співробітники виконують на виробництві лиття, гальванізацію, збірку, шліфування і покриття виробів, доводячи їх до досконалості. Комбінація майстерності і наполегливої ​​інтелектуальної праці дає неперевершену продукцію стильного дизайну, унікальних функцій "Pure Freude an Wasser" і зносостійкості.