Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Forester

Forester
Компанія "Forester" заснована в 2002 році і є лідером по виробництву товарів для пікніка. На рахунку компанії більше 10 унікальних патентів, які підтверджують високу якість виробів. У 2005 році в Угорщині фабрика стала абсолютним переможцем по стилю на Чемпіонаті світу з барбекю. Кількома роками пізніше вона отримала премію Бренд року / EFFIE 2008 і звання Superbrand 2008.

За свою багаторічну історію ТМ "Forester" стала експертом в області приготування страв на вогні, тому як приділяє велику увагу деталям і робить усі товари максимально зручними і продуманими з погляду комфорту. Співробітники компанії "Forester" стежать за інноваціями і постійно працюють над удосконаленням своєї продукції.

Всі використовувані матеріали довговічні і володіють відмінною якістю, тому термін служби виробів ТМ "Forester" неймовірно великий. За кожен екземпляр продукції, що випускається компанія несе повну відповідальність. На сьогоднішній день даний бренд представлений не тільки на території України, а й в Росії, Білорусії, Казахстані та Молдові.