Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник First Choice

First Choice
Компанія "First Choice" з'явилася в Туреччині в 1999 році в місті Денізлі - текстильної столиці країни. Слоган компанії звучить так: "Бренд якості і моди". Цей девіз повністю відповідає продукції, що виготовляється, тому що вона виготовляється з найкращого і високоякісної бавовни, а малюнки та забарвлення виготовлені відповідно до останніх світових тенденцій.

Сьогодні постільна білизна фабрики "First Choice" - це зносостійка і абсолютно безпечна продукція, яка виконана в яскравих кольорах. Розмірна сітка виробів має стандартні параметри . Перше, чим відрізняється продукція бренду, так це стильним дизайном. У ньому немає пафосу, але в той же час воно створює в спальні атмосферу затишку і гармонії.

Також постільна білизна торгової марки "First Choice" виконано виключно з натуральних матеріалів, що дозволяє вашому тілу повноцінно відпочивати протягом всієї ночі і робить його повністю безпечним для здоров'я. Постільні комплекти мають унікальні вологопоглинаючі і гіпоалергенними властивостями.

Істотним фактором є і те, що вся продукція фабрики "First Choice" має досить доступну ціну, але не дивлячись на це вона якісна і дуже надійна. Текстильна продукція ТМ "First Choice" - це не тільки перший, але і кращий вибір.