Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Ferrino

Ferrino
Ferrino - одна з найбільш популярних і відомих виробників спорядження для туризму. Компанія активно розвивається і не зупиняється на досягнутому, диктуючи все більш високі стандарти туристичної екіпіровки на ринку. У 1994 році з цією метою була побудована масштабна високогірна лабораторія , основним завданням якої було тестування продукції в реальних умовах.

Протягом десятиліть фірма співпрацює з іменитими спортсменами. Її клієнтами є видатні альпіністи (такі як Райнхольд і Месснер), дослідники, спелеологи. Багато, використовуючи продукцію бренду Ferrino підкорили всі найвищі точки планети, перетнули пішки 20 000 км Антарктики при екстремально низьких температурах (до -70 ° С), опускалися в самі надра землі на 80 хвилин, в печеру Cueva de los Cristales.

У печері температура +58 ° С і 100% вологість, тому раніше людина навіть в спеціальному спорядженні не міг перебувати тут більше 20 хвилин. Компанія Ferrino по праву пишається своїми значними досягненнями і забезпечує функціональність і якість продукції на найвищому рівні.