Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Ескадо

Невелика майстерня Ескадо з Білої Церкви відома в Україні як виробник оригінальної і якісних меблів зі скла. Останнім часом, такі вироби завойовують все більшу популярність, а компанії з Київщини є що показати.

Компанія Ескадо є відносно молодою, датою її заснування є 2007 рік. Втім, навіть відносно недовгий період існування, фахівці майстерні змогли приємно здивувати покупців витонченої, елегантної і якісною продукцією . В асортименті виробника є маса цікавих моделей: комп'ютерні, письмові, журнальні та обідні столи, тумби під телевізори та невеликі підставки для квітів.

Незважаючи на легкість і витонченість , вироби від компанії Ескадо , відрізняються високою міцністю і готові до повсякденного використання. Наприклад, полки і стільниці виготовляються з розжареного скла, якому не страшні ні високі температури, ні ваги, ні подряпини. По частині надійності, ці вироби можуть дати серйозну фору меблів з дерева.

За бажанням замовника, стільниці виробів можуть бути або пофарбованими, або зі стильним малюнком. Для цього, майстри компанії Ескадо використовують технологію фотодруку або однотонну заливку кольором. Також є послуга матирования скляної поверхні.