Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник EMM

EMM

Компанія ЕММ ( Катеринославські меблеві майстерні ) з Дніпра є одним з провідних українських виробників матраців. В її активі один з найсучасніших заводів з виробництва цих виробів, велика дилерська мережа, власне інженерне бюро, яке розробляє нові моделі, а також тестова лабораторія, де вся продукція проходить серйозні перевірки на міцність.

Маючи статус одного з лідерів українського ринку, компанія ЕММ пропонує клієнтам широкий асортимент виробів, де кожен знайде відповідний для себе продукт. Наприклад, покупці, які бажають купити виріб з лікувальним ефектом , напевно зацікавляться матрацом із серії Doctor Healh. Ці моделі мають особливу структуру, яка робить позитивний вплив на стан опорно-рухового апарату людини.

Крім цього, в модельному ряді виробника ЕММ є і спеціальна дитяча серія Herbalis Kids . Матраци даної лінійки розроблені за участю педіатрів і ортопедів , тому вони не тільки забезпечать повноцінний відпочинок, а й допоможуть зміцнити здоров'я малюка.

Авторитет виробника ЕММ підтверджено не тільки численними вдячними відгуками покупців, а й високими оцінками вітчизняних і міжнародних експертів. Компанія має в своєму активі десятки нагород різноманітних виставок і вже третій рік поспіль стає учасником Міжнародної асоціації виробників товарів для сну «ISPA» .