Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Electrolux

Electrolux
Electrolux - є одним з провідних в світі виробників побутової та професійної техніки. Його співробітники використовують в своєму виробництві професійні інновації . Завдяки такому підходу до виготовлення завжди отримують сучасну і технологічну побутову і кліматичну техніку.

Даний бренд з'явився в Швеції . Початком діяльності можна вважати момент виходу першого пилососа Electrolux, холодильника абсорбції і появи в компанії генія маркетингу Акселя Веннер-Грена . Він побачив у Відні габаритний пилосос американської фірми і влаштувався до них на роботу. Коли він отримав необхідну кількість знань, він повернувся в Стокгольм і в 1912 році представив на ринку Lux 1 - один з перших в світі домашніх пилососів.

У наш час стабільне і ефективне розвиток бізнесу дозволило компанії Electrolux стати однією з трьох кращих виробників за версією Report Watch . При цьому, бренд не зупиняється на досягнутому. Виробництво Electrolux набирає обертів, йдучи в ногу з часом, удосконалюючи використовувані технології і втілюючи в життя неординарні ідеї і рішення.