Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Екопух

Екопух
ТМ "Екопух" використовує виключно натуральне перо і пух для своїх подушок і ковдр. Адже незважаючи на те, що останнім часом розроблено велику кількість різних новітніх матеріалів, традиційні перо і пух ніколи не втратять своєї актуальності. Вони здатні забезпечити тепло і затишок, зробити сон максимально комфортним. У сучасному світі пух і перо служать набагато довше колишнього і мають більш легкий догляд, завдяки тому що для них застосовуються нові технології обробки

Компанія "Екопух" розташована на території України. Вона використовує виключно спеціально відібраний матеріал місцевого виробництва , а це гарантує доступні ціни на продукцію і досить високу якість.

Всі чохли на продукцію від виробника "Екопух" виготовлені з стовідсотково натурального бавовняного тика, який володіє особливими властивостями "пухоудержанія", завдяки чому ліжко залишиться в чистоті і наповнювач не потрапить назовні. До того ж натуральна тканина прекрасно виводить вологу, а значить ви не будете потіти вжаркую пору року.