Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Дормісан

Дормісан

Товари для сну і відпочинку від ТМ Дормісан , заснованої в 1997 році італійцем Луїджі Коссара, випускаються на ультрасучасної фабриці, яка розташована в словацькому місті Прешов. На ринку України, вироби цього бренду з'явилися близько в 2010 році і вже подарували міцний сон і комфортний відпочинок майже двомстам тисячам покупців з різних куточків нашої країни.

Матраци Дормісан мають оригінальним і неповторним дизайном. При цьому, вони (незалежно від моделі) забезпечують найкращі умови для міцного сну і оздоровлення опорно-рухового апарату. Завдяки продуманій конструкції, виріб підтримує правильне положення хребта , що позитивним чином позначається на поставі людини, а також на його самопочутті.

Крім якісних і зручних матраців, Дормісан пропонує ще й кілька серій про ртопедіческіх подушок . Якісні, практичні вироби оптимальні для дітей і дорослих, дарують глибокий і здоровий сон, а також мають анатомічний і ортопедичний ефект .

Незважаючи на високу якість і «благородна», європейське походження, продукція бренду Дормісан може приємно здивувати привабливою ціною . Тисячі покупців в нашій країні можуть підтвердити - комфортний і здоровий сон може бути доступний кожному!